ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΑΜΠΛΕΤ ΣΕ ΜΑΘΗΤΕΣ

20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΑΜΠΕΤ ΣΕ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Ενημερώνουμε τους γονείς ότι με την έναρξη της εξ’ αποστάσεως διδασκαλίας την Τετάρτη 18-11-2020 υπάρχει η δυνατότητα παροχής τάμπλετ σε μαθητές.

Καλούμε τους γονείς μαθητών/τριων που δεν διαθέτουν ηλεκτρονική συσκευή να το δηλώσουν στο σχολείο είτε με email στο email του σχολείου ή τηλεφωνώντας στο σχολείο (Μόνο την Τετάρτη 18-11-2020).

Το σχολείο διαθέτει τέσσερα (4)  τάμπλετ που μπορεί να διατεθούν σε μαθητές του σχολείου.

Όπως αναφέρουμε και σε προηγούμενη ανακοίνωση θα διατεθούν με αυστηρά κοινωνικά κριτήρια (όπως ορίζουν οι οδηγίες)

Οι συσκευές αυτές προορίζονται μόνο για μαθητές και παρακαλούμε γονείς που τα παιδιά τους δεν διαθέτουν καμία ηλεκτρονική συσκευή (σταθερό υπολογιστή, λάπτοπ, τάμπλετ) να αιτηθούν τη χορήγησή τους.

Email σχολείου:            mail@20dim-ioann.ioa.sch.gr

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ